• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

SZUKAMY WŁAŚCICIELI PSÓW LUB OSOBY ZAINTERESOWANE ICH ADOPCJĄ

 

Pies terrier.jpeg

 

Piesek przybłąkał się do pewnej mieszkanki Krapkowic. Jednak pani posiada już psa i nie mogła pozwolić sobie na drugiego.

To ok. 2 letni samiec, bardzo przyjazny i łagodny. Wyglądem przypomina teriera, ma dłużą sierść o szaro - czar Piesek czeka na właściciela lub osobę chętną zaopiekować się nim.

 

Pietna pies.jpeg

 

Psiak błąkał się po Pietni. Wygląda na zadbanego, więc sądzimy, że ma właściciela, który w końcu go odnajdzie. Jest to kilkuletni samiec, charakteryzuje go średnia budowa ciała. Piesek ma krótką sierść o brązowo, czarno, szarym ubarwieniu. Jest to spokojny piesek, który czeka na właściciela lub osobę chętną zaopiekować się nim.

 

Właścicieli psów lub osoby zainteresowane adopcją informujemy, iż pieski obecnie przebywają
w

Gabinecie Weterynaryjnym Dr Andrzeja Skóry

ul. Kozielska 1 w Krapkowicach
tel: (77) 466 19 84, 602 191 163

 

 
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).