• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Wyniki Miejsko-Gminnych rozgrywek Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym

W dniu 18 grudnia w Sali sportowej w Żywocicach odbyły się indywidualne rozgrywki miejsko-gminne szkół podstawowych w tenisie stołowym.

Wyniki zawodów:

 

Dziewczyny:

1. Urszula Mrosek PSP 4 Krapkowice,

2. Zuzanna Czybryk PSP 4 Krapkowice,

3. Zuzanna Zyśk PSP 1 Krapkowice,

4. Wiktoria Czyż PSP Steblów,

5. Marcelina Staniszewska PSP 1 Krapkowice,

Chłopcy:

1. Tymon Rzeszut PSP 1 Krapkowice,

2. Adam Linek PSP 4 Krapkowice,

3. Dawid Czech PSP Żywocice

4. Daniel Buzała PSP Żywocice

5. Kewin Ploch PSP Żywocice

1.jpeg 2.jpeg 3.jpeg 4.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).