• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Naprawa magistrali wodociągowej zasilającej w wodę Dzielnicę Otmęt

Awaria głównej magistrali wodociągowej zasilającej Dzielnicę Otmęt w Krapkowicach została z powodzeniem usunięta dzisiaj nad ranem ok. godz. 2:00. Rurociąg o średnicy DN 300, który uległ rozszczelnieniu przy ul. Ks. Koziołka na wysokości ul. Krótkiej, to instalacje, które ulegają awarii niezwykle rzadko, niemniej raz na kilka, kilkanaście lat mogą wystąpić.

Dzięki szybkiej reakcji Spółki Gminnej Wodociągi i Kanalizacjia Sp. z o.o. tą niecodzienną awarię, pomimo wielu utrudnień, usunięto pomyślnie. Pracownikom oraz kadrze kierowniczej usuwającym awarię za zaangażowanie i wykonaną pracę serdecznie dziekujemy.

UMiG w Krapkowicach
 

DSCN0242.jpeg DSCN0251.jpeg DSCN0264.jpeg DSCN0300.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).