• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Uwaga! Komunikat dla mieszkańców Dzielnicy Otmęt - awaria magistrali wodociągowej!

Szanowni Państwo,

informujemy, że w Krapkowicach przy ul. Ks. Koziołka nastąpiła awaria głównej magistrali wodociągowej zasilająca dzielnicę Otmęt (góra i dół) oraz częściowo Odrowąż. 

W związku z tym o godzinie 17:45 zostanie całowicie odcięty jej dopływ - do odwołania. Prosimy zatem o zabezpieczenie wody do pojemników. Woda pitna będzie również dostępna z autocysterny pod szpitalem w Otmęcie (obok "Blaszaka") przy ul. 3 Maja oraz w Krapkowicach w siedzibie spółki Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. w Krapkowicach przy ul. Czecha.

Na miejscu pracują już służby naprawcze. Naprawa awarii może jednak potrwać do późnych godzin nocnych, a nawet rannych.

IMG_20141210_170200.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).