• DE
×

Wyszukaj w serwisie

XV Cuprum Cup

22 listopada 2014 w Legnicy odbył się Międzynarodowy Turniej Karate Cuprum Cup. W zawodach startowało ponad 300 zawodników z 32 klubów z Włoch, Węgier, Niemiec orazi Polski. Nasz klub, pod opieką  shihana Zdzisława Tupko, reprezentowała dwunastoosobowa drużyna w składzie: Marta Cieślak, Szymon Panusz, Wiktoria Bauch, Wojtek Nowak, Zuzanna Tupko, Weronika Tomczyk, Julia Wocka, Michał Szostecki, Beniamin Strzelecki, Michał Kowalewicz, Arkadiusz Tupko i Izabela Piechota. W ogólnej klasyfikacji medalowej zajęliśmy 12 miejsce, zdobywając łącznie 9 medali z czego: 1 złoty, 3 srebrne i 5 brązowych. Miejsca pierwsze zajęła Weronika Tomczyk w konkurencji kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (+ 50 kg). Miejsca drugie wywalczyli: Marta Cieślak - kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat, Beniamin Strzelecki - kata indywidualne juniorów młodszych, Julia Wocka - kata indywidualne juniorek młodszych, a brązowe krążki zdobyli: Wiktoria Bauch - kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat, Julia Wocka - kumite indywidualne juniorek młodszych(+54kg), Michał Kowalewicz - kumite indywidualne juniorów (-76kg), Arkadiusz Tupko - kumite indywidualne seniorów (-67kg) oraz drużyna w składzie: Michał Kowalewicz, Arkadiusz Tupko, Izabela Piechota – w konkurencji 2+2.

Gratulacje dla naszych medalistów oraz słowa uznania dla pozostałych zawodników,  którym zabrakło szczęścia. Rodzicom dziękujemy za doping i opiekę nad naszymi pociechami.

Wyjazd na zawody był dotowany ze środków Gminy Krapkowice.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).