• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Krapkowiczanie na zgrupowaniu Kadry Narodowej

W  dniach 14-16.11.2014 roku w COS w Spale odbyło się zgrupowanie Kadry Narodowej. Było ono bezpośrednim etapem przygotowania zawodników do startu w Mistrzostwach Europy w Karate Shotokan, które odbędą sie 28 – 30.11.2014 w Zurychu /Szwajcaria/. Miło nam poinformować, że powołanie na to zgrupowanie otrzymali zawodnicy naszego klubu: Izabela Piechota, Michał Kowalewicz, Beniamin Strzelecki. W zgrupowaniu uczestniczyło 45 zawodników z całej Polski. Zajęcia prowadzone przez trenerów Kadry Narodowej sensei Marka Ołowskiego i Marka Chwilarskiego. Podczas zgrupowania do kadry narodowej na   Mistrzostwa Europy powołani zostali zawodnicy z naszego klubu: Izabela Piechota /Mistrzyni Polski kata juniorek/, Beniamin Strzelecki /Mistrz Polski kata młodzików/. Bardzo szkoda, że powołania nie otrzymał Michał Kowalewicz ......

Wsparcia finansowego naszym podopiecznym udzielili: Multiserwis Sp. z o.o.; Gmina Krapkowice, HT Gum Serwis Ogumienia.

1.jpeg 2.jpeg 3.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).