• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Gminastyka w wodzie dla seniorów

Z inicjatywy Burmistrza Krapkowic zorganizowano nieodpłatnie od miesiąca listopada gimnastykę w wodzie dla seniorów Uniwersytetu III Wieku Krapkowice

Zajęcia w wodzie odbywają się w każdy czwartek o godzinie 11.00 na pływalni Delfin Krapkowice. W wodzie ćwiczymy mięśnie, nie obciążając stawów. Systematyczny i aktywny udział poprawia kondycję fizyczną oraz samopoczucie osób starszych. Zajęcia prowadzone są przez magistra fizjoterapii, który odpowiednio do grupy wiekowej dostosowuje różne formy ćwiczeń.

Zajęcia w wodzie dla członków UTW odbywają się bezpłatnie dzięki zaangażowaniu Burmistrza Krapkowic - Andrzeja Kasiury, który wspiera i podejmuje wszelkie działania na rzecz aktywizacji osób starszych.

nad. OPS

DSCN1785.jpeg DSCN1786.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).