Zabawa Andrzejkowa w Domu Dziennego Pobytu - relacja

W ramach działalności w Domu Dziennego Pobytu w Krapkowicach na Os. XXX – lecia Seniorzy na zabawę Andrzejkową zaprosili Burmistrza Andrzeja Kasiurę, dzięki któremu od 3 lat mają możliwość korzystania z zajęć, które pozwalają im na radosne i aktywne spędzanie wieku jesieni.

Imprezy andrzejkowe w Krapkowicach rozpoczęli seniorzy krapkowickiego Domu Dziennego Pobytu. W czwartkowe popołudnie odbyła się zabawa taneczna, na którą przybyli goście z Uniwersytetu III Wieku z Krapkowic, uczestnicy DDP „Jarzębina” ze Zdzieszowic oraz mieszkańcy DPS „Anna” z Krapkowic. Impreza rozpoczęła się o godzinie 16.00, kiedy na sali pojawił się burmistrz UMiG Krapkowice Andrzej Kasiura, który powitał wszystkich uczestników i życzył dobrej zabawy przez cały wieczór. Ucieszyło go, że po raz kolejny spotykamy się w tak licznym gronie, tworzymy wspaniałą grupę i integrujemy się z innymi seniorami.

Po krótkim powitaniu niespodziewanie pojawiła się wróżka, która szukała imiennika imprezy Andrzeja i wśród tłumu dojrzała naszego burmistrza. Przepowiedziała mu przyszłość z ręki oraz wręczyła kulę szczęścia. Zainteresowaniem cieszyło się również drzewo szczęścia, gdzie każdy uczestnik zabawy mógł wylosować cukierka z wróżbą i sprawdzić, co go czeka w najbliższym czasie.

Po raz kolejny o oprawę muzyczną zadbał nasz wspaniały i niezastąpiony DJ Romus. Chętnie bawili się w rytm piosenek Andre „ale ale Aleksandra”, Piersi „Bałkanica” czy Dominika i Janusz Żyłka „Siedem róż Tobie dam”.  Goście imprezy andrzejkowej, których było ponad 50 zapowiedzieli, że w przyszłym roku znów chętnie nas odwiedzą.

nad. Dom Dziennego Pobytu w Krapkowicach

1.jpeg2.jpeg3.jpeg