• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Spotkanie dyrektorów szkół i przedszkoli w Centrum Wiedzy i Kultury w Krapkowicach

W dniu 20.11.2014 roku w nowo powstałym Centrum Wiedzy i Kultury w Krapkowicach przy ul. Mickiewicza 3, odbyło się spotkanie kadry kierowniczej placówek oświatowych prowadzonych przez Gminę Krapkowice. W spotkaniu uczestniczył Burmistrz  Krapkowic Andrzej Kasiura.

Podczas spotkania dyrektorzy szkół i przedszkoli wysłuchali informacje związane z modernizacją, przebudową i remontem budynku, a następnie zwiedzili bibliotekę. Dyrektorzy zapoznali się z księgozbiorem znajdującym się w bibliotece oraz uzyskali informację o możliwości przeprowadzania w bibliotece spotkań dzieci przedszkolnych i szkolnych w ramach zajęć dydaktycznych. Obecnie zajęcia te cieszą się dużym zainteresowaniem. Podczas spotkania bibliotekę odwiedziły dzieci z Przedszkola Publicznego Nr 8 w Krapkowicach, a dzień wcześniej gościły przedszkolaki z Przedszkola Publicznego nr 6 w Krapkowicach.

Dyrektorzy mieli również możliwość zwiedzenia Warsztatu Terapii Zajęciowej w Krapkowicach, który mieści się w tym samym budynku co biblioteka. Ośrodek realizuje zadania w zakresie  rehabilitacji społecznej i zawodowej zmierzającej do ogólnego rozwoju i poprawy sprawności osób niepełnosprawnych.. W warsztacie znajduje się sala fizjoterapii oraz pięć pracowni, które dyrektorzy odwiedzili oraz zapoznali się z głównymi założeniami pracy warsztatu.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).