• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Złote Gody Jubilatów w Krapkowicach

Dnia 06 listopada 2014r. w Środowiskowym Domu Samopomocy w Krapkowicach Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura w imieniu Prezydenta RP wręczył Jubilatom obchodzącym Złote Gody legitymacje oraz medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Jubileusz 50-lecia obchodzili Państwo: Marianna i Józef Barańscy z Krapkowic, Renata i Henryk Beer z Żywocic, Elżbieta i Klaus Honka z Rogowa Opolskiego, Lidia i Jan Jonderko z Żywocic, Mieczysława i Ryszard Mueller z Krapkowic, Edeltrauda i Hubert Nanko ze Steblowa, Lidia i Piotr Niesporek z Żywocic, Katarzyna i Marian Skórniewicz z Krapkowic, Elfryda i Werner Stańczyk z Żywocic oraz Maria i Józef Suchanek z Krapkowic. Jubileusz 60-lecia pożycia małżeńskiego obchodzili Państwo: Wanda i Norbert Gebauer ze Steblowa, Marianna i Antoni Szczepaniuk z Krapkowic oraz Wanda i Wiktor Uwarów z Krapkowic, którzy swoje medale oraz legitymacje otrzymali już 10 lat temu. Oprócz odznaczeń i legitymacji wszyscy Jubilaci otrzymali od Burmistrza Krapkowic kwiaty, dyplomy oraz prezenty.

1.1.jpeg 1.2.jpeg

Zdjęcia udostępnione przez: Tygodnik Krapkowicki

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).