• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Super rady – „Super niani”

Z inicjatywy Burmistrza  Krapkowic pana  Andrzeja Kasiury w piątek 7 listopada 2014 roku w sali Krapkowickiego Domu Kultury gościła panią Dorota Zawadzka – „Super niania” znana z występów w programach telewizyjnych.  Spotkanie rozpoczął występ młodych krapkowickich artystów - członków Klubu Wokalisty działającego przy Krapkowickim Domu Kultury.

             Pani Dorota Zawadzka  w przystępny i ciekawy sposób przedstawiła wykład dotyczący rozwiązywania problemów  wychowawczych „Wychowywać nie hodować”.  „Super niania” radziła, jak zdobyć i utrzymać autorytet rodzica, jak interpretować zachowanie dzieci, wyciągać właściwe wnioski i jak reagować na ważne problemy związane
z wychowaniem dzieci.  Namawiała do spędzania czasu z dzieckiem w sposób aktywny,
co w przyszłości przyniesie pozytywne rezultaty. Pani Dorota  mówiła barwnie i z dużym poczuciem humoru, który jak podkreślała, jest bardzo istotny w procesie wychowania dzieci. Następnie rodzice mogli zadawać  pytania. Pytania dotyczyły różnych problemów wychowawczych, z jakimi nie radzą sobie młodzi rodzice. Na wszystkie pytania zebrani otrzymali wyczerpujące odpowiedzi.

           Spotkanie upłynęło w miłej rodzinnej atmosferze.

DSC_0421_4507.jpeg DSC_0423_4509.jpeg DSC_0427_4512.jpeg DSC_0431_4516.jpeg DSC_0436_4521.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).