• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Gimnazjalny inkubator talentów

W dniu 6 listopada 2014 r. w ramach realizacji projektu pn. „Gimnazjalny Inkubator Talentów”, grupa młodzieży I klasy gimnazjalnej ZSS Nr 1 w Krapkowicach  wraz z opiekunką panią Wiesławą Wanicką uczestniczyła w spotkaniu zorganizowanym w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach w Wydziale Promocji i Rozwoju Gospodarczego. Tematem spotkania było dotychczasowe uczestnictwo Polski
w Uni Europejskiej, a także omawiane były korzyści dla Krapkowic jakie niesie za sobą obecność w UE. Młodzież była zainteresowana inwestycjami i projektami przeprowadzonymi z udziałem środków unijnych. Przy okazji młodzi ludzie dowiedzieli się czym jest i jakie pełni zadania samorząd gminny.

Spotkanie było bardzo ciekawe, a młodzi ludzie aktywnie w nim uczestniczyli zadając pytania. Na pamiątkę z wizyty w Urzędzie młodzież i ich opiekunką otrzymali kalendarz na rok 2015 wydany przez gminę Krapkowice w ramach projektu pn. „10 lat przyjaźni i współpracy partnerskiej” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa Przekraczamy Granice.

Goście otrzymali także książkę promującą o działalność samorządu, która z pewnością będzie pomocna w dalszych zajęciach w ramach projektu, którego są uczestnikami.

1.jpeg 2.jpeg 3.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).