• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Śniadanie daje moc

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Wiedzą o tym uczniowie naszej szkoły. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki i zabawy.

8 listopada to Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania.

Uczniowie Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 4 w Krapkowicach w ramach ogólnopolskiej akcji “Śniadanie daje moc” przygotowywali zdrowe śniadanie. W piątek, na trzeciej lekcji, wszystkie klasy wspólnie z wychowawcą przygotowały i zjadły zdrowe śniadanko. Każdy przyniósł to co lubi - było ciemne pieczywo, bułki z ziarenkami, warzywa, serki, jajka, jogurty, płatki, kiełki… Każdy, od pierwszaka do szóstoklasisty, samodzielnie szykował kanapki, kroił, smarował, układał, czy wymieniał się z kolegami i koleżankami… Panie kucharki przygotowały ciepłą herbatkę z cytryną. W miłej atmosferze, przy wspólnym stole dzieciaki zajadały swoje śniadanie.

nad.  Joanna Marczewska - Postół

1.jpeg 2.jpeg 3.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).