• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

„Piątka” wśród najlepszych szkół w województwie

Publiczna Sportowa Szkoła Podstawowa nr 5 w Krapkowicach zajęła 2 miejsce w wojewódzkiej  rywalizacji sportowej szkół podstawowych w roku szkolny 2013/2014. W plebiscycie udział brały 133 szkoły podstawowe z województwa opolskiego. Dzięki znaczącym sukcesom i zdobyciu 9 medali w finałach wojewódzkich (m.in. mini piłce ręcznej , lekkoatletyce, czwórboju ) w ubiegłym roku popularna „piątka” znalazła się wśród najlepszych szkół w województwie. Uroczyste odebranie pucharu i nagrody przez dyrektor szkoły Teresę Wichary i delegację uczniów wraz z nauczycielem wychowania fizycznego Violettą Grzejszczak,  odbyło się w Brzegu  w ratuszu 6 listopada.

1.jpeg 2.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).