• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Spotkanie informacyjne nt. możliwości wsparcia przedsiębiorstw w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007-2013

Serdecznie zapraszamy przedsiebiorców na spotkanie, które odbędzie się w Krapkowicach 12 listopada 2014 r. o godz. 10:00 w Starostwie Powiatowym w Krapkowicach, ul. Kilińskiego 1, (sala konferencyjna nr 100)  organizowane przez Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE) w województwie opolskim.

Spotkanie adresowane jest do przedsiębiorców działających na terenie województwa opolskiego, zainteresowanych otrzymaniem wsparcia na rozwój firmy w formie dotacji (dla mikroprzedsiębiorstw) lub preferencyjnych pożyczek i poręczeń (dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw), udzielanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007-2013.

Dodatkowo przedstawione zostaną informacje nt. działalności Instytucji Otoczenia Biznesu w województwie opolskim oraz nt. usług oferowanych przez Sieć PIFE.

Program spotkania >> PDFprogram_Krapkowice.pdf

W celu zgłoszenia chęci udziału prosimy o wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego:

https://docs.google.com/forms/d/1kh_nggsl-Stp3Os9FgnEaYc9pK1dqD4Ta70NXXLbNpk/edit#

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Opolu pod numerem telefonu: 77/ 44 04 720-722 lub adresem e-mail: .

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).