• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Uczniowie ZSS nr 1 i PG2 zobaczyli mecz ZAKSY

W środę 15 października uczniowie Zespołu Szkół Sportowych nr 1 w Krapkowicach mieli okazję obejrzeć inauguracyjny mecz PlusLigi siatkówki pomiędzy ZAKSĄ Kędzierzyn Koźle i Cuprum Lubin. Przed rozpoczęciem meczu został oficjalnie zaprezentowany Puchar ,który nasza reprezentacja zdobyła wygrywając Mistrzostwo Świata. W trakcie meczu każdy mógł go potrzymać i  zrobić sobie zdjęcie. Nasi uczniowie pojechali na mecz w nagrodę za przygotowanie uroczystości otwarcia po modernizacji Hali Sportowej w Krapkowicach. Wyjazd odbył się dzięki inicjatywie pana Burmistrza Krapkowic Andrzeja Kasiury. 50–osobowa grupa młodzieży miała okazję zobaczyć w jaki sposób można kulturalnie dopingować swój zespół ,bawić się i kibicować podczas imprezy sportowej. Mimo przegranego przez ZAKSĘ meczu jeszcze długo można było słyszeć pozytywne opinie i komentarze dotyczące samego spotkania jak i całej oprawy. Dla niektórych uczniów była to pierwsza w życiu  możliwość zobaczenia na żywo wielkich sportowców, zetknięcia się z tą wspaniałą dyscypliną i doświadczenie niesamowitej atmosfery sportowej zabawy.

1.jpeg 2.jpeg 3.jpeg


WYJAZD NA MECZ SIATKÓWKI ZAKSA Kędzierzyn- Koźle vs. Cuprum Lubin

W dniu 15 października mieliśmy wyjątkową okazję obejrzeć „na żywo” ligowy mecz utytułowanego zespołu siatkarskiego z naszego regionu ZAKSA Kędzierzyn Koźle, grającego tego dnia przeciwko drużynie Cuprun Lubin. Dla wielu z nas był to pierwszy w życiu mecz na tak wysokim szczeblu i chociaż Kędzierzyn po bardzo wyrównanej walce uległ gościom wynikiem 2:3, to jednak emocje towarzyszące temu wydarzeniu sprawiły, iż wszyscy uważamy ten wyjazd za bardzo udany. Wspaniała atmosfera i emocjonujące widowisko sprawiły, że siatkówka jest nam coraz bliższa. Wyjazd na mecz nie byłby możliwy, gdyby nie pomoc w jego organizacji ze strony Urzędu Miasta i Gminy Krapkowice – fundatora transportu i biletów dla całego autobusu kibiców z naszej szkoły. Dziękujemy !

Uczniowie PG 2 Krapkowice

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).