• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Integracja w Pokrzywnej

Podstawą i źródłem wszelkich efektów terapeutycznych jest oparta na wzajemnym zaufaniu współpraca z rodzinami uczestników. Jest to istotny element pracy, warunkujący skuteczność oddziaływań. Wspólne zaangażowanie chorego i rodziny w proces terapeutyczny pozytywnie wpływa na poprawę jego funkcjonowania w środowisku oraz wspiera bliskich w ich codziennym życiu.

Dzięki projektowi „Tęczowy Parasol” uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy 29-30.09.2014r. wraz z rodzinami mieli okazję wypoczynku i relaksu w luksusowym hotelu Gorzelanny w Pokrzywnej. Dla większości uczestników możliwość noclegu oraz korzystania z wszystkich atrakcji było niezapomnianym przeżyciem. Piękna pogoda sprzyjała wędrówkom po okolicznych lasach oraz zwiedzaniu Interaktywnego Parku Edukacji i Rozrywki. Przemieszczaliśmy się „ciuchcią”, oglądaliśmy filmy w kinie 7D, zwiedzaliśmy Jaskinię dzikich zwierząt, park żywiołów, straszną sztolnie, ogród wodny, kamienny krąg. Korzystaliśmy z niektórych ofert hotelu min. Basenu, sauny, jacuzzi i kręgielni.

Dwudniowy pobyt miał na celu zacieśnienie więzi uczestników z bliskimi, wzajemnego zaufania oraz integracji.

IMG_1205.jpeg IMG_1216.jpeg IMG_1253.jpeg IMG_1298.jpeg IMG_1305.jpeg IMG_1327.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).