• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Festiwal Zdrowia - fotorelacja

W dniach 20-21 września w Krapkowickim Domu Kultury z inicjatywy Weroniki Gucman i Teresy Głuszek odbył się już po raz trzeci Festiwal Zdrowia - tym razem odsłona jesienna. Impreza zgromadziła zwolenników zdrowego stylu życia i dbania o stan swojego ducha i ciała. Program był tak różnorodny aby każdy mógł znaleźć dla siebie interesujący go warsztat, wykład czy też blok ćwiczeń. Impreza otwarta została przez słynną dziennikarkę Polskiego Radia, Grażynę Dobroń warsztatem : " Od chaosu do równowagi" a na zakończenie - jedyny w tym roku i bardzo klimatyczny- koncert, zagrał zespół "The Globetrotters". W trakcie Festiwalu uczestnicy skorzystali z warsztatów z dietetykiem wraz z degustacją świeżych soków owocowo-warzywnych, dowiedzieli się na czym polega Ajurwedyjski system leczenia, ćwiczyli jogę oraz bieg crossfitowy w terenie, dowiedzieli się jak samemu zrobić wahadło radiestezyjne i jak z niego korzystać, czym jest Podologia i czemu służy. Na spotkaniu z naturoterapeutą mieli okazję skonfrontować wiedzę na temat czym tak naprawdę jest ludzki organizm, były też warsztaty z artystką, na których każdy miał okazję poznać metodę wyplatania pięknych ozdób z  papierowej wikliny czyli po prostu z gazety ;-). Wszyscy smakowali tradycyjnego kołacza oraz degustowali zdrowe oleje.

nad. W.G.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).