• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Rusza Krapkowicka Amatorska Liga Siatkówki - zapisy

KALS.jpeg

Krapkowicka Amatorska Liga Siatkówki. W Zespole Szkół Sportowych nr 1 w Krapkowicach od października rozpoczyna rozgrywki Krapkowicka Amatorska Liga Siatkówki (KALS) sezon 2014/2015. Prosimy o zgłoszenia drużyn chętnych do udziału na adres e-mail:

, , ,

Warunkiem udziału w rozgrywkach jest złożenie w nieprzekraczalnym terminie do 10 października 2014 r. listy, zawierającej imienny skład zespołu (max 12 osób), jego nazwę oraz imię i nazwisko osoby do kontaktów. Osoby niepełnoletnie biorące udział w lidze muszą być pod nadzorem opiekuna.

UWAGA!: Liga ograniczona jest do 8 zespołów, decyduje kolejność zgłoszeń!!!

 Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy! Mecze odbywać się będą w każdy czwartek w ZSS nr 1 Krapkowice w godzinach 18.00 a 22.00.

 

PRZEDŁUŻA SIĘ ZAPISY DO 16 PAŹDZIERNIKA

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).