• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Pożegnanie lata 2014 - fotorelacja

Tegoroczne "Pożegnanie Lata" połaczone z Zakończeniem Sezonu Żeglarskiego w krapkowickiej Marinie przyciągnęło wiele osób. Od samego rana w porcie trwały bowiem zabawy i konkursy dla dzieci związane z wodą. Kolejną atrakcją były regaty kajakowe oraz konkurs rzutów kołem ratunkowym. Po raz pierwszy z tej okazji zorganizowano również konkurs fotograficzny pn. "Zatrzymaj Odrę w Kadrze", który również cieszył się zainteresowaniem. Wszystkie konkursy swoim patronatem objął Burmistrz Krapkowic, tym samym nagradzając laureatów ciekawymi nagrodami. Wieczorem na scenie muzycznej zagościł jeden z najlepszych zespołów szantowych w Polsce : "Mechanicy Szanty", który "rozgrzał publiczność do czerwoności".

Na zakończenie zespół "Mikron" z Krapkowic poprowadził zabawę taneczną do późnych godzin nocnych.

"Żegnaj lato na rok..." motto tegorocznego festynu z okazji zakończenia lata przypomina zatem nam, że już za rok widzimy się znowu:)

Wszystkich miłośników wycieczek po Odrze informujemy także, że statek Rusałka pozostanie w Krapkowicach w tym sezonie tylko do 6 października. Zatem wszystkich chętnych do skorzystania z weekendowych rejsów zapraszamy 4-5 październiaka o pełnych godzinach.

 

Przedstawiamy wyniki:

Konkurs fotograficzny „Zatrzymaj Odrę w Kadrze”

Miejsce I – pan Mirosław Misiak

Miejsce II -  pani Anna Stasz

Miejsce III – pan Adam Wójcik

Wyróżnienie otrzymuje pani Maja Wnuk

Regaty Kajakowe

I miejsce – Citak Sławomir, Lipok Przemysław

II miejsce – Spałek Aleksander, Rigol Piotr

III miejsce – Nowicki Marek, Patryk Los

Rzut Kołem ratunkowym na odległość

I miejsce – Bachniak Mirosław

II miejsce – Dawid Goluch

III miejsce – Przemysław Kałuża

nad. PJK

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).