• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Orlik Masters 2014 - relacja

W trzeciej edycji turnieju piłki nożnej dla zawodników, którzy ukończyli 40 lat wzięły udział 4 zespoły. Sobotnie przedpołudnie było szczęśliwe dla zespołu z Kietrza, który wygrywając wszystkie swoje pojedynki zajęli I miejsce w turnieju, choć każdy ze swoich meczów rozstrzygali na swoją korzyść różnicą jednej bramki.

Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z Gogolina – „Ogień”. Drużyny reprezentujące Krapkowice okazały się bardzo gościnne, zajmując ostatecznie III ( Metsa ) oraz IV miejsce w turnieju ( KS Zdrowie ).

Ostateczna tabela turnieju:

1.OLD-MIX Kietrz 9 pkt, br. 11:8

2.OGIEŃ Gogolin 6 pkt, br. 5:4

3.Metsa Krapkowice 3 pkt, br. 9:8

4.KS Zdrowie Krapkowice 0 pkt, br. 3:8

Najlepszym zawodnikiem turnieju uznany został Andrzej Prefeta, najlepszym strzelcem Dariusz Macedoński, natomiast bramkarzem Andrzej Wdowik.


foto: Paweł Witek
 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).