• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Tajemnicza jesień w Krapkowickiej Jedynce

„Czerwony Dzień”-pod takim hasłem dzieci z Przedszkola Nr 1 przygotowały się na powitanie jesieni.

Z samego rana przyniosły dary lasu, sadu i ogrodu. „Smacznie, zdrowo, kolorowo”- samodzielnie komponowały kanapki na śniadanie z wykorzystaniem jesiennych warzyw. Grupa „Krasnoludków” zaprezentowała młodym kolegom i koleżankom teatrzyk pt. „ Tajemnicza Jesień”. Odegrała w nim kilka scenek przybliżających zmiany jakie zachodzą w przyrodzie wraz ze zmianą pory roku. Całość oprawiona była odpowiednią dekoracją, strojami i szata muzyczną. Po wspólnej zabawie starsze dzieci przy pomocy farb i materiału przyrodniczego ozdabiały suknie Pani Jesieni, natomiast młodsze paluszkami malowały jarzębinowe korale. W czasie spaceru szukały oznak nowej pory roku. Na obiad dzieci spożywały czerwony barszcz z tegorocznych buraków, a na podwieczorek degustowały przyniesione owoce i warzywa.

nad. Przedszkole Publiczne Nr 1 w Krapkowicach

DSC04376.jpeg DSC04369.jpeg DSC04336.jpeg DSC04335.jpeg DSC04331.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).