• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Przedszkolaki poznawały rzekę Odrę

Dnia 21.08.2014 najstarsze przedszkolaki z przedszkola przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 4 w Krapkowicach zostały zaproszone do krapkowickiego portu „MARINA”. Tam pod opieką Komandora pana Jana Szefer zwiedziły port zapoznając się z jego atrakcjami (statki turystyczne, łodzie, kajaki, skutery wodne). Miały możliwość rejsu jachtem motorowym po Odrze podczas którego zobaczyły elektrownię wodną na Odrze, poznały niektóre żeglarskie tajniki  i miały możliwość zwiedzenia jachtu.  Pobyt zakończył się smacznym grillem i wspólną zabawą. Pamiątką będą niezapomniane wrażenia i zdjęcia dzieci z Komandorem przy sterze. Dziękujemy Panie Komandorze!!!

nad. ZS nr 4
w Krapkowicach

Port Marina 068.jpeg Port Marina 017.jpeg Port Marina 100.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).