• PL
  • EN
  • DE

Uwaga mieszkańcy. W związku z przeprowadzanym remontem w drugim budynku Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach w dniu 21-05-2019 część budynku przy ul. 3 Maja 21 zostanie wyłączona z użytku. Załatwianie spraw w wydziale Spraw Obywatelskich, Urzędzie Stanu Cywilnego oraz Wydziale Gospodarki Gruntami,Rolnictwa oraz Ochrony Środowiska będzie możliwe do godziny 14:00. Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności lokalne
Międzynarodowy turniej na otwarcie boiska

Sportowe emocje, rywalizacja w duchu fair play i goście z partnerskiego miasta Partizánske. W piątek 17 maja w Publicznej Sportowej Szkole Podstawowej nr 5 odbył się Międzynarodowy Turniej w Piłce Ręcznej i Nożnej o Puchar Burmistrza Krapkowic Andrzeja Kasiury. Trudno chyba o lepsze oficjalne otwarcie boiska. To właśnie turniejami uroczyście zainaugurowano przekazanie kolejnego etapu kompleksu sportowego przy PSSP nr 5.

Kultura
2019 rokiem Stanisława Moniuszki

Uchwałą Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej rok 2019 został ustanowiony Rokiem Stanisława Moniuszki w 200 setną rocznicę jego urodzin. Z tej okazji gmina Krapkowice wraz z Miejską i Gminną Biblioteką Publiczną w Krapkowicach organizuje w maju wystawy i lekcje historyczne dla dzieci i młodzieży dotyczące życia Stanisława Moniuszki - wybitnego kompozytora, dyrygenta, organisty, pedagoga, dyrektora Teatru Wielkiego w Warszawie, twórcy polskiej opery narodowej.

Kultura
Repertuar kina

14 Maja 2019

"Moralność pani Dulskiej"

23 Kwietnia 2019

Chcemy być sobą...

16 Kwietnia 2019

Premiera Teatru X

16 Kwietnia 2019

Edukacja
Żywocickie bociany przyniosły szczęście przedszkolakom

Wraz z nadejściem wiosny w Żywocicach pojawiła się rodzina bocianów. I to prawdopodobnie dzięki niej Przedszkole Publiczne w Żywocicach zostało wyznaczone przez gminę Krapkowice do reprezentowania jej w I edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego pod hasłem "Nasze Naturalne Środowisko Otula Flaga Biało-Czerwona".

Sport i turystyka
Wycieczka do Warszawy

Szanowni mieszkańcy, Towarzystwo  Przyjaciół Krapkowic 10 sierpnia organizuje wycieczkę do Warszawy.

Gospodarka odpadami - aktualności
Wydłużono termin składania wniosków dot. usunięcia azbestu

W związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców Gminy Krapkowice uzyskaniem dofinansowania do usunięcia azbestu przedłużamy termin naboru wniosków do dnia 17 maja 2019 roku.

Strefa przedsiębiorcy Zainwestuj w Krapkowicach

Aktualności gospodarcze
"Dobre bo lokalne"

Stowarzyszenie Kraina św. Anny przyjmuje zgłoszenia na bezpłatne szkolenia w ramach międzynarodowego projektu współpracy "Dobre bo lokalne". Szkolenia przeznaczone są dla osób, które chcą promować i sprzedawać swoje produkty, niezależnie od tego czy prowadzą aktualnie działalność gospodarczą czy nie. Różnorodna tematyka szkoleń zaprezentowana zostanie przez osoby posiadające duże doświadczenie.

Aktualności gospodarcze
Mobilny Punkt Informacyjny

24 Kwietnia 2019

Pomysł na starcie

17 Kwietnia 2019

Szczepan Bryś nagrodzony

16 Kwietnia 2019

Punkt informacyjny dla przedsiębiorców
KSSE - Przetarg na sprzedaż działki i zezwolenie na prowadzenie działalności

Ogłoszenie o przetargu ofertowym mającym na celu wyłonienie podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i nabędzie prawo własności nieruchomości.

  • logo_mikroporady.png
  • logo_epk_rgb_PL.jpeg
  • Fundacja RŚ.jpeg
  • 1.png
  • KSSE.jpeg
  • CEIDG.jpeg
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).