• PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy, informujemy, że Straż Miejska w Krapkowicach od 23 kwietnia do odwołania pracuje w godzinach od 7:30 do 15:30. Przepraszamy za utrudnienia.

 

 

 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności lokalne
Ostrzeżenie metorologiczne

Uwaga, możliwy silny wiatr. Prosimy o zachowanie ostrożności i zabezpieczenie mienia.

Aktualności lokalne
Podwórko Nivea

23 Kwietnia 2019

Radosnego Alleluja

19 Kwietnia 2019

Kultura
"Moralność pani Dulskiej"

Domowe zacisze to idealne miejsce do skrywania niemoralnych sekretów i mrocznych tajemnic. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę tytułowa bohaterka Moralności pani Dulskiej, która poza domem kreuje wyidealizowany wizerunek samej siebie i całej swojej rodziny. Za sztuczną i pełną hipokryzji fasadą kryje się jednak młodzieńczy bunt, który właśnie dojrzał, by wyjść na światło dzienne. Aniela Dulska będzie musiała nie tylko go stłumić, ale i zataić pierwsze poniesione szkody. Z pewnością nie pomogą jej w tym najbliżsi, których poczynania matki/żony już dawno przestały ich interesować.

Kultura
Chcemy być sobą...

16 Kwietnia 2019

Premiera Teatru X

16 Kwietnia 2019

Drzwi otwarte w WTZ

08 Kwietnia 2019

Edukacja
Gmina Krapkowice organizuje opiekę dla dzieci w czasie strajku nauczycieli

W gminie Krapkowice strajkują 2 szkoły podstawowe, 2 zespoły szkolno – przedszkolne oraz 1 przedszkole, co stanowi 45,45 proc. placówek oświatowych prowadzonych przez samorząd.

Sport i turystyka
37. Krapkowicki Bieg Uliczny

Trwają zapisy na 37. Krapkowicki Bieg Uliczny.

Sport i turystyka
Zapisy na OKRrun 2019

16 Kwietnia 2019

Harasuto Cup w Karate WKF

10 Kwietnia 2019

"Zuchowe Święto Wiosny"

02 Kwietnia 2019

Komunikaty i ogłoszenia
Informacja o utrudnieniach w ruchu na DK 45

Informujemy, iż na zlecenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w dniach 15.04.2019 do 18.04.2019 na DK 45 prowadzone będą roboty związane z wykonaniem odwiertów geologicznych. Za utrudnienia w ruchu serdecznie przepraszamy.

Gospodarka odpadami - aktualności

Strefa przedsiębiorcy Zainwestuj w Krapkowicach

Aktualności gospodarcze
Mobilny Punkt Informacyjny

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Opolu zaprasza do skorzystania z bezpłatnych konsultacji w zakresie uzyskania wsparcia z Funduszy Europejskich w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego w Krapkowicach.

Punkt informacyjny dla przedsiębiorców
KSSE - Przetarg na sprzedaż działki i zezwolenie na prowadzenie działalności

Ogłoszenie o przetargu ofertowym mającym na celu wyłonienie podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i nabędzie prawo własności nieruchomości.

  • logo_mikroporady.png
  • logo_epk_rgb_PL.jpeg
  • Fundacja RŚ.jpeg
  • 1.png
  • KSSE.jpeg
  • CEIDG.jpeg
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).