• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach będzie nieczynna od  23 marca 2020 roku do odwołania. Opłat należy dokonywać za pomocą bankowości elektronicznej. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >>

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Aktualności lokalne
OGŁOSZENIE BURMISTRZA KRAPKOWIC

W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 20 marca 2020 r. stanu epidemii (Rozporządzenie   Ministra Zdrowia  z dnia 20 marca 2020 r, Dz.U. z 2020 r. poz. 491 z późn zm.) z dniem 23 marca do odwołania wprowadza się ograniczenia funkcjonowania Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach.

Edukacja
Zmiany zasad publikowania wyników rekrutacji do placówek oświatowych w gminie Krapkowice

Ze względu na wejście w życie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 marca 2020 r.   zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczególnych  rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020 r. poz. 530) Burmistrz Krapkowic informuje, że wyniki postępowania rekrutacyjnego w formie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych oraz list kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do szkół i przedszkoli zostaną podane do publicznej wiadomości na stronach internetowych poszczególnych placówek oświatowych Gminy Krapkowice. 

Sport i turystyka
38. Krapkowicki Bieg Uliczny - odwołany

W obliczu trudnej sytuacji, która dotknęła nas wszystkich, analizując realia z całego kraju, jesteśmy zobowiązani odwołać tegoroczną edycję 38. Krapkowickiego Biegu Ulicznego. Organizacja tego wydarzenia jest niemożliwa w momencie, gdy zmagamy się z zagrożeniem epidemiologicznym.

Gospodarka odpadami - aktualności
27 marca upływa termin uiszczenia opłaty za I kwartał br.

Szanowni mieszkańcy Gminy Krapkowice!

Przypominamy, że dnia 27 marca br. upływa termin uiszczenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi za I kwartał 2020 roku.

Strefa przedsiębiorcy Zainwestuj w Krapkowicach

Aktualności gospodarcze
Informacja dla przedsiębiorców o możliwości odroczenia płatności należnego czynszu

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego z powodu zakażeń wirusem SARS-CoV-2 (koronawirus), Najemcy lokali użytkowych, którzy wstrzymali działalność gospodarczą (zamknęli lokale) - Zgodnie z decyzją Burmistrza Krapkowic - będą mogli skorzystać z wsparcia Gminy, składając do ZGKiM Sp. z o. o. uzasadniony wniosek o odroczenie płatności należnego czynszu.

Punkt informacyjny dla przedsiębiorców
KSSE - Przetarg na sprzedaż działki i zezwolenie na prowadzenie działalności

Ogłoszenie o przetargu ofertowym mającym na celu wyłonienie podmiotu, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i nabędzie prawo własności nieruchomości.

  • logo_mikroporady.png
  • logo_epk_rgb_PL.jpeg
  • Fundacja RŚ.jpeg
  • 1.png
  • KSSE.jpeg
  • CEIDG.jpeg
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).