• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Pietna laureatem konkursu "Opolskie Kwitnące"

W tym roku jury konkursu „Opolskie kwitnące” miało trudny wybór – aż 57 obiektów zgłoszono do jego tegorocznej edycji. To przydomowe ogrody, ale także wiejskie place, parki czy tereny rekreacyjno-sportowe w wielu miejscowościach całego regionu.
Za najpiękniej ukwieconą wieś uznano wieś Pietna w gminie Krapkowice. Jury doceniło ogólny wygląd wsi i zharmonizowanie kwietnych dekoracji z krajobrazem oraz zaangażowanie mieszkańców na rzecz systematycznego upiększania swojego otoczenia. O wygranej jednak zdecydowało położenie oraz wygląd gospodarstwa agroturystycznego Salve Amici któe zostało uznane za wkomponowane w otoczenie wsi.

Sołtys Pietnej
Łukasz Stokłosa

więcej na >> http://opolskie.pl/serwis/index.php?id=199&idd=7803

1_x_laureaci_i_organizato.jpeg

nagrodyopolskie-2.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).