• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

62 Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Rzutowym - fotorelacja

W dniach 14-16 sierpnia 2014 na gogolińskim stadionie MKS odbyły sie 62 Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Rzutowym. Gospodarzem Mistrzostw po raz pierwszy była Gmina Gogolin, natomiast głównym organizatorem - Polski Związek Wędkarski oraz PZW Okręg Opole.

Na zawody zjechali się zawodnicy z całej Polski, m.in. z Poznania, Białegostoku, Lublina, Zamościa i  wielu innych oddalonych o wiele kilometrów miast naszego kraju.  Również Gmina Krapkowice przyłączyła się do organizacji tegorocznych Mistrzostw udzielając wsparcia finansowego temu niecodziennemu i prestiżowemu wydarzeniu.

Wręczenie nagród zwycięzcom odbyło się w gogolińskim amfiteatrze przy udziale Gospodarza – Burmistrza Gogolina – Joachima Wojtali, Burmistrza Krapkowic - Andrzeja Kasiury, a także przedstawicieli zarządu Polskiego Związku Wędkarskiego, sędziów oraz sponsorów.

Zwycięzcom 62 Mistrzostw Polski w Wędkarstwie Rzutowym w imieniu Gminy Krapkowice składamy serdeczne gratulacje.

DSCN9785.jpeg

wyniki >> PDF62 IMP w Wędkarstwie Rzutowym Opole-Gogolin 2014.pdf

 

 

więcej przeczytasz na stronie >> www.castingsport.pl

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).