• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Krapkowicach

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Krapkowicach
47 - 300 Krapkowice, ul. Sądowa 21
tel: 77 46 61 319
e-mail:      lub  

www.bibliotekakrapkowice.pl

http://bip.biblioteka.krapkowice.pl/

Dyrektor - Maria Bartoszyńska

Biblioteka jest czynna codziennie w godz. 8.00 - 18.00, a w soboty w godz. od 9.00 do 14.00
 


Na terenie miasta i gminy Krapkowice działa ogółem 11 bibliotek w tym: Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Krapkowicach oraz 10 filii bibliotecznych w tym 4 na terenie miasta.

Filie biblioteczne na terenie miasta:
Filia biblioteczna Nr 1 - ul. Sienkiewicza 9, Filia biblioteczna Nr 2 - ul. Damrota,
Filia biblioteczna dla dzieci - ul. Sienkiewicza 9, Filia Zb. Specjalnych - ul. Sądowa 21

Filie biblioteczne na wsi:
Filia biblioteczna Dąbrówka Górna /szkoła/ Filia biblioteczna Kórnica / szkoła/ Filia biblioteczna Rogów Op. /sala wiejska/ Filia biblioteczna Steblów / szkoła/ Filia biblioteczna Żużela / szkoła/ Filia biblioteczna / Żywocice/ szkoła/

Zakres działania Biblioteki to prowadzenie statutowej działalności w zakresie, upowszechniania książki i czytelnictwa, organizacja i współorganizacja imprez czytelniczych i artystycznych, takich jak: "Najwierniejsi bibliotece", "Pokaż co potrafisz, a trafisz na afisz", "Dni Książki Dziecięcej", "Dzieci - Dzieciom".

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Krapkowicach czynnie uczestniczy w życiu kulturalnym i społecznym swojego środowiska propagując swoją działalność poprzez organizowanie różnych form pracy kulturalno-oświatowej.

Działalność instrukcyjno - metodyczna:

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Krapkowicach udziela pomocy instrukcyjnej i metodycznej bibliotekarzom niższego szczebla organizacyjnego. Przeprowadza lustracje, pełni nadzór metodyczny i merytoryczny nad działalnością tych bibliotek. Prowadzi narady robocze, szkolenia, instruktaże zbiorowe i indywidualne. Wykonuje analizy, zestawienia i obliczenia statystyczne z działalności bibliotek.


więcej na temat MiGBP>> Biuletyn Informacji Publicznej rozmiar: 3,44 KB
pobrań: 0
data: 2006-01-09 13:36:24

 

 
 
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).