TRIPS - nowy przedsiębiorca w Krapkowicach

Nowa gałąź biznesu, nowy przedsiębiorca, nowe miejsca pracy. 25 stycznia swoją nową siedzibę otworzyła przy ulicy Limanowskiego w Krapkowicach firma TRIPS Automatyka Polska. 

„W Krapkowicach panują optymalne warunki do rozwoju naszej firmy. Są: świetna lokalizacja i wspierający rozwój biznesu samorząd gminny”– mówiła Caroline Trips, która z powodzeniem wdraża w firmie TRIPS filozofię przedsiębiorstwa otwartego na wyzwania przyszłości.

W nowym krapkowickim zakładzie montowane są już szafy sterownicze, które zarządzają procesami technologicznymi w przemyśle chemicznym, w cementowniach, na platformach wiertniczych, a nawet w maszynach kruszących na budowach.

1.jpeg

„Dziękujemy za zaufanie i zainwestowanie na terenie gminy Krapkowice. To dla nas nie tylko wyróżnienie, ale także znak, że przyjęta przez nas przed laty polityka pro-gospodarcza w gminie przynosi wymierne efekty. Wierzymy, że otwarcie nowej siedziby właśnie w Krapkowicach stworzy nie tylko nowe możliwości, ale będzie także inspiracją do realizacji kolejnych planów” mówił burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura.  

Spółka TRIPS Automatyka Polska jest częścią technologiczno-produkcyjnej niemieckiej grupy TRIPS. Głównym profilem działalności firmy jest produkcja nowoczesnych układów sterowania, rozdzielnic elektrycznych i szaf sterowniczych, dla uznanych na świecie klientów.

 

 

Kategorie strony: Aktualności lokalne