Dzień Dziecka w Krapkowicach

DZIEŃ DZIECKA W KRAPKOWICACH

Krapkowicki Dzień Dziecka w tym roku był obchodzony bardzo hucznie. Największym wydarzeniem było otwarcie odnowionego Placu Gagarina przy ul. Staszica w Krapkowicach. Jednak na tym nie kończyły się atrakcje przygotowane dla pierwszo-czerwcowych solenizantów. Aby dzień wypełnić różnymi wydarzeniami, przy Hali Widowiskowo-Sportowej w Otmęcie Krapkowicki Dom Kultury przygotował rodzinny piknik, podczas którego na dzieci czekały występy wokalistów z Krapkowickiego Studia Piosenki, przejazd quadem, malowanie twarzy, dmuchańce, gry i zabawy.

 

Jednym słowem, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Pyszne pączki oraz gofry dostarczyły wszystkim potrzebnej na tego typu piknikach energii, a maskotką pikniku przez chwilę stał się Sajgon, pies ratownik, który zaprezentował swoje umiejętności.

 

Na placu przed halą zjechało się również kilkanaście motorów, które jak zwykle narobiły sporo hałasu i przyciągnęły na siebie oczy zebranych mieszkańców.

- Pogoda dopisała, frekwencja również. Cieszę się, że mieszkańcy Krapkowic tak licznie biorą udział w organizowanych przez Krapkowicki Dom Kultury wydarzeniach, szczególnie tych rodzinnych, piknikowych. – komentował Andrzej Kasiura Burmistrz Krapkowic, który również wziął udział w pikniku ze swoją rodziną.

Kategorie strony: Aktualności lokalne