• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy, informujemy, że Straż Miejska w Krapkowicach we wtorki i czwartki pracuje na dwie zmiany: I od godz. 7.00 do 15.00  i  II od 12.00 do 20.00. Pozostałe dni od 7.00 do 15.00. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Nowa zatoczka już gotowa

Od 23 stycznia autobusy znów będą odjeżdżać z przystanku przy ul. Głowackiego w Krapkowicach. Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu zakończył już pracę w centrum Krapkowic, które polegały na wymianie kostki chodnikowej na przystanku przy skrzyżowaniu ul. Opolskiej, 1 Maja i Głowackiego. Następnie Gmina Krapkowice wymieniła wiatę przystankową oraz oświetlenie tego odcinka jezdni. Wykonawca zajął się również wymianą kostki chodnikowej na odcinku od ul. Szkolnej do ul. Opolskiej. Poniżej publikujemy aktualne rozkłady jazdy z przystanku przy ul. Głowackiego.

 

 

PDFGTV.pdf

PDFPKS OPOLE.pdf

PDFPKS GŁUBCZYCE.pdf

PDFTRAMWAJ KRAPKOWICE.pdf

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).