• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy, informujemy, że Straż Miejska w Krapkowicach we wtorki i czwartki pracuje na dwie zmiany: I od godz. 7.00 do 15.00  i  II od 12.00 do 20.00. Pozostałe dni od 7.00 do 15.00. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Idą jak burza

Niedawno informowaliśmy o poczynaniach młodych sportowców z naszej gminy, którzy biorą udział w zawodach z cyklu - Gry i zabawy - Mały Olimpijczyk. Tym razem 19 stycznia odbył się półfinał wojewódzki, w którym wzięły udział reprezentacje dziewcząt i chłopców z Publicznej Sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 Krapkowicach. I jak przystało na prawdziwych sportowców, którzy ciężko codziennie trenują, obie reprezentacje wygrały zawody i zapewniły sobie udział w wielkim finale wojewódzkim. W zawodach przyszło im się zmierzyć z zespołami z Kędzierzyna, Nysy oraz Paczkowa, jednak na naszych młodych zawodników i zawodniczki nie było mocnych. Serdecznie gratulujemy i czekamy na wielki finał.  

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).