• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy, informujemy, że Straż Miejska w Krapkowicach we wtorki i czwartki pracuje na dwie zmiany: I od godz. 7.00 do 15.00  i  II od 12.00 do 20.00. Pozostałe dni od 7.00 do 15.00. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Transport darów na Ukrainę

Pomoc partnerska nie ustaje. 19 stycznia przedstawiciele gminy Krapkowice przy wsparciu miasta Wissen w Niemczech po raz kolejny przekazali pomoc humanitarną dla miasta partnerskiego na Ukrainie – Rohatynia. Wśród darów znalazły się m.in. długoterminowa żywność, środki higieny osobistej, ubrania oraz agregaty prądotwórcze.

W imieniu burmistrza Rohatynia, Sergieja Nasalyka na ręce sekretarza miasta Haralda Brola złożone zostało oficjalne podziękowanie za wszelkie wsparcie, jakie gmina Krapkowice w imieniu swoim i miast partnerskich przekazują do Rohatynia. W tych trudnych czasach szeroko rozumiane partnerstwo jest szczególnie ważne dla przyjaciół z Ukrainy, którzy podkreślają, że „dzięki takim działaniom podtrzymywana jest wiara w drugiego człowieka oraz poczucie własnej godności”.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).