• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy, informujemy, że Straż Miejska w Krapkowicach we wtorki i czwartki pracuje na dwie zmiany: I od godz. 7.00 do 15.00  i  II od 12.00 do 20.00. Pozostałe dni od 7.00 do 15.00. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Badmintonie

W Głubczycach 16 grudnia reprezentacja Publicznej Sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 z Krapkowic wzięła udział w mistrzostwach wojewódzkich w badmintonie. Sześcioosobowa drużyna spisywała się nieźle, jednak było to za mało, aby zagwarantować sobie miejsce na podium. Po zakończeniu rozgrywek nasza reprezentacja zajęła czwarte miejsce, jednak co należy podkreślić, sam udział w finale wojewódzkim był wielkim sukcesem. Gratulujemy

 

WhatsApp Image 2022-12-20 at 12.32.43.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).