• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy, informujemy, że Straż Miejska w Krapkowicach we wtorki i czwartki pracuje na dwie zmiany: I od godz. 7.00 do 15.00  i  II od 12.00 do 20.00. Pozostałe dni od 7.00 do 15.00. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Świąteczne spotkanie dyrektorów

19 grudnia w Miejskiej i Gminnego Bibliotece Publicznej w Krapkowicach odbyło się świąteczne spotkanie burmistrza Krapkowic Andrzeja Kasiury
z dyrektorami placówek oświatowych gminy Krapkowice. W świąteczny klimat wprowadził zebranych występ artystyczny dzieci z Przedszkola Publicznego Nr 6 im. Tęczowej Szósteczki w Krapkowicach. Spotkanie było okazją do przekazania świątecznych życzeń oraz podziękowań za działania podejmowane na rzecz dzieci i młodzieży.

Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura przekazał dyrektorom szkół i przedszkoli życzenia, aby świąteczny czas  upłynął w spokojnej i rodzinnej atmosferze, pełnej ciepła, zrozumienia oraz radości. Życzył także wszystkiego najlepszego w zbliżającym się Nowym Roku, aby ten otworzył drogę do nowych szczytnych celów, przynosząc zadowolenie z realizacji wszelkich zamierzeń zawodowych, edukacyjnych oraz osobistych.

Podczas spotkania pani Beata Friedla odebrała z rąk burmistrza Krapkowic podziękowania za współpracę w związku z zakończeniem pełnienia funkcji dyrektora Stowarzyszeniowej Publicznej Szkoły Podstawowej w Steblowie i przejściem na zasłużoną emeryturę.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).