Świąteczne spotkanie dyrektorów

19 grudnia w Miejskiej i Gminnego Bibliotece Publicznej w Krapkowicach odbyło się świąteczne spotkanie burmistrza Krapkowic Andrzeja Kasiury
z dyrektorami placówek oświatowych gminy Krapkowice. W świąteczny klimat wprowadził zebranych występ artystyczny dzieci z Przedszkola Publicznego Nr 6 im. Tęczowej Szósteczki w Krapkowicach. Spotkanie było okazją do przekazania świątecznych życzeń oraz podziękowań za działania podejmowane na rzecz dzieci i młodzieży.

Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura przekazał dyrektorom szkół i przedszkoli życzenia, aby świąteczny czas  upłynął w spokojnej i rodzinnej atmosferze, pełnej ciepła, zrozumienia oraz radości. Życzył także wszystkiego najlepszego w zbliżającym się Nowym Roku, aby ten otworzył drogę do nowych szczytnych celów, przynosząc zadowolenie z realizacji wszelkich zamierzeń zawodowych, edukacyjnych oraz osobistych.

Podczas spotkania pani Beata Friedla odebrała z rąk burmistrza Krapkowic podziękowania za współpracę w związku z zakończeniem pełnienia funkcji dyrektora Stowarzyszeniowej Publicznej Szkoły Podstawowej w Steblowie i przejściem na zasłużoną emeryturę.