• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy, informujemy, że Straż Miejska w Krapkowicach we wtorki i czwartki pracuje na dwie zmiany: I od godz. 7.00 do 15.00  i  II od 12.00 do 20.00. Pozostałe dni od 7.00 do 15.00. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Czytali dzieciom

W ramach promocji czytelnictwa wśród młodzieży Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura oraz Naczelnik Wydziału Oświaty i Kultury Krapkowickiego magistratu Jolanta Myśluk wzięli udział w niecodziennym spotkaniu. Na zaproszenie Publicznego Przedszkola nr 8 w Otmęcie spotkali się z przedszkolakami, aby w miłej przedświątecznej atmosferze poczytać im ich ulubione książki. Burmistrz Kasiura przeczytał jedną z przygód Żółwia Franklina. Dzieci słuchały z wytężeniem, a na koniec wspólnie omówiły historię jaka przydarzyła się ich bohaterowi. – Jestem mile zaskoczony ciepłym i otwartym przyjęciem przez naszych przedszkolaków. Na koniec ucięliśmy sobie pogawędkę, a dzieci z chęcią odpowiadały na moje pytania oraz prowadziły rozmowę. Doskonale wiemy jak ważne jest przekazywanie młodzieży miłości do książek. Wierzę, że takie spotkania wpłyną na młodych ludzi, którzy na ten przykład będą w przyszłości odwiedzać nasze biblioteki. – Komentował Burmistrz Krapkowic. Na koniec spotkania dzieci otrzymały drobne upominki i serdecznie podziękowały wręczając przedstawicielom krapkowickiego Urzędu pamiątkowe dyplomy.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).