• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy, informujemy, że Straż Miejska w Krapkowicach we wtorki i czwartki pracuje na dwie zmiany: I od godz. 7.00 do 15.00  i  II od 12.00 do 20.00. Pozostałe dni od 7.00 do 15.00. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Młodzi duchem

W środę, 7 grudnia w Steblowie odbyło się coroczne, świąteczne spotkanie seniorów organizowane przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Steblów, parafię w Steblowie oraz gminę Krapkowice. Były wspólne życzenia, rozmowy, wspomnienia, były też prezenty. Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura przekazał seniorom gminne kalendarze i życzył na każdy dzień 2023 roku zdrowia spokoju i optymizmu. Na spotkaniu obecni byli także: Barbara Wieszołek - pani prezes Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Steblów, Beata Friedla - dyrektorka Stowarzyszeniowej Publicznej Szkoły Podstawowej w Steblowie oraz sołtys Paweł Mazurek.    

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).