W ruch poszły kielnie i zaprawa

Wmurowaniem aktu erekcyjnego rozpoczęto 1 grudnia budowę nowego zakładu produkcyjnego TRIPS Automatyka Polska w Krapkowicach. Po podpisaniu dokumentu, który w symboliczny sposób rozpoczyna budowę, nastąpiło ułożenie pierwszych elementów fundamentu nowego budynku.

W uroczystości udział wzięli Caroline Trips, Prezes Zarządu TRIPS Automatyka Polska, Wiceprezesi Zarządu: Christian Trips oraz Łukasz Kowalski, a także Krzysztof Skrzypek, Kierownik Produkcji zakładu w Krapkowicach, przedstawiciele generalnego wykonawcy: Jos Amsing, Prezes Zarządu CoBouw oraz Michał Piotrowski, kierownik budowy. Symboliczne bloczki w murze postawili także burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura, zastępca burmistrza Arnold Joszko oraz sekretarz gminy Harald Brol.

DSC_0117.jpeg

Właściciele firmy TRIPS nie kryli zadowolenia z wyboru lokalizacji w Krapkowicach – „Mamy tutaj optymalne warunki do rozwoju naszej firmy, świetna lokalizacja i wspierający rozwój biznesu samorząd gminny. Nasza kadra menedżerska rozpoczęła kilka miesięcy temu tworzenie zgranego zespołu pracowników, który co bardzo ważne, już produkuje w tymczasowej siedzibie w Krapkowicach pierwsze produkty. Chcemy być po prostu przygotowani na jutro”– mówiła Caroline Trips, która z powodzeniem wdraża filozofię firmy otwartej na wyzwania przyszłości. W nowym krapkowickim zakładzie montowane będą szafy sterownicze, które zarządzają procesami technologicznymi w przemyśle chemicznym, w cementowniach, na platformach wiertniczych, a nawet w maszynach kruszących na budowach.

 

Kategorie strony: Biznes