WNIOSKI NA ZAKUP PREFERENCYJNY PALIWA STAŁEGO

Informujemy, że Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura podpisał umowę współpracy z firmą Sam-Bud-Rol Sp. z o.o. dotyczącą sprzedaży węgla na potrzeby zakupu preferencyjnego przez osoby fizyczne w gospodarstwach domowych. Firma ta będzie realizowała w naszej gminie usługę sprzedaży węgla po preferencyjnych cenach.

17 listopada po kilkunastu dniach oczekiwania zostało aktywowane konto umożliwiające złożenie przez gminę zapotrzebowania na węgiel zgodnie z Państwa wcześniejszymi wstępnymi informacjami.

W związku z powyższym informujemy, że od dnia 18.11.2022 r. można już składać wnioski na zakup węgla dla uprawnionych gospodarstw domowych, co jest NIEZBĘDNE do jego zakupu.

Wcześniejsze złożenie wstępnego zapotrzebowania NIE JEST WIĄŻĄCE i nie uprawnia do dokonania zakupu preferencyjnego.

 

PDFWNIOSEK DO POBRANIA.pdf (215,34KB)

 

Wypełnione i podpisane wnioski można składać w Punkcie Obsługi Klienta Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach, ul. 3 Maja 17, Punkt Obsługi Klienta (parter) lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej opatrując je kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym (epuap)

 

Druki będą także dostępne od jutra we wszystkich miejscowościach gminy u naszych Sołtysów. Więcej informacji na temat zakupu węgla po preferencyjnych cenach pod adresem: https://krapkowice.pl/12672/rzadowy-program-sprzedazy-wegla.html lub w Biurze Planowania i Rozwoju, ul. 3 Maja 21, pokój nr 33 (II piętro).