• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy, informujemy, że Straż Miejska w Krapkowicach we wtorki i czwartki pracuje na dwie zmiany: I od godz. 7.00 do 15.00  i  II od 12.00 do 20.00. Pozostałe dni od 7.00 do 15.00. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Niepodległość muzyczne ma imię...10

Ten koncert to była perfekcyjnie wyśpiewana lekcja patriotyzmu. 11 listopada na scenie Krapkowickiego Domu Kultury wystąpili Wokaliści Krapkowickiego Studia Piosenki, Krapkowickie Niezapominajki oraz gościnnie: Liwia Bieńkowska, Agnieszka Kalińska-Oniszczuk, Marysia Szczepanek-Mocia, Kasia Kolenda i Wiktoria Grzymek.

2.jpeg

To był jubileuszowy muzyczny pomnik, dla tych, którzy walczyli o naszą wolność. Zaczęło się dziesięć lat temu z inicjatywy Grażyny Mierzwy, instruktorki Krapkowickiego Domu Kultury. Podczas koncertu podziękowania za pomysł i realizację tej niecodziennej lekcji patriotyzmu złożyli instruktorce Krapkowickiego Studia Piosenki,  wicemarszałek województwa opolskiego Zuzanna Donath-Kasiura, radna Maria Karwecka, dyrektor Krapkwoickiego Domu Kultury Aleksander Bernat, starosta Maciej Sonik oraz burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura. Gmina Krapkowice dołącza się do życzeń, dziękując wszystkim wokalistom, muzykom oraz obsłudze technicznej, choć najlepsze życzenia to te zaserwowane przez publiczność owacjami na stojąco.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).