Grali w unihokeja

7 listopada odbyły się Mistrzostwa powiatu Krapkowickiego w unihokeja chłopców. Zawody rozegrane były w ramach Igrzyska Dzieci. W zawodach wzięły udział drużyny z PSP Brożec, PSSP-5 Krapkowice oraz SPSP Steblów. Rezultat meczów był następujący:

Krapkowice-Steblów 4:0

Brożec-Steblów 5:0

Krapkowice:-Brożec 2:2

Tabela:

1. PSP Brożec

2. PSSP-5 Krapkowice

3. SPSP Steblów

 

Awans do dalszych rozgrywek zapewniła sobie drużyna z Brodźca czego serdecznie gratulujemy.