Grali w unihokeja
7 listopada odbyły się Mistrzostwa powiatu Krapkowickiego w unihokeja chłopców. Zawody rozegrane były w ramach Igrzyska Dzieci. W zawodach wzięły udział drużyny z PSP Brożec, PSSP-5 Krapkowice oraz SPSP Steblów. Rezultat meczów był następujący:
Krapkowice-Steblów 4:0
Brożec-Steblów 5:0
Krapkowice:-Brożec 2:2
Tabela:
1. PSP Brożec
2. PSSP-5 Krapkowice
3. SPSP Steblów
Awans do dalszych rozgrywek zapewniła sobie drużyna z Brodźca czego serdecznie gratulujemy.