Dostojni Jubilaci

„Te wspólne lata to symbol wierności i miłości rodzinnej, to dowód wzajemnego zrozumienia istoty małżeństwa, to wzór i piękny przykład zgody i miłości małżeńskiej. Życzyć by sobie należało, aby wszystkie małżeństwa były tak dobre jak Wasze”. Tak burmistrz Andrzej Kasiura 26 października przywitał pary świętujące piękne jubileusze, Złote i Diamentowe Gody. Burmistrz w imieniu  Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wręczył Jubilatom medale, legitymacje oraz gratulacje „Za długoletnie pożycie małżeńskie”.

1.jpeg

Wzajemny szacunek, cierpliwość i wyrozumiałość – te wartości, jak przyznają małżonkowie, stanowią filar trwałego związku. A wiedzą, co mówią są ze sobą pół wieku. Życie nauczyło ich wiele, a wzajemne wsparcie pozwoliło skutecznie pokonywać przeszkody.

2.jpeg

„Dziękuję Państwu za wszystko czego dokonaliście w życiu: za Waszą miłość, ofiarność, zrozumienie wielkich celów małżeństwa, dobre wychowanie dzieci i noce przy nich nieprzespane, za cierpienia, łzy, radości, za każdy siwy włos na Waszej skroni… Jesteście wzorem i pięknym przykładem dla młodych pokoleń” tak do Jubilatów mówił burmistrz Andrzej Kasiura.

3.jpeg

Podczas spotkania nie zabrakło także symbolicznej lampki szampana oraz występów solistów z Krapkowickiego Studia Piosenki działającego przy Krapkowickim Domu Kultury.

Złote i Diamentowe Gody świętowało 27 par. Wszystkim życzymy wszelkiej pomyślności oraz dalszych wspólnych lat w zdrowiu i szczęściu.