• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy, informujemy, że Straż Miejska w Krapkowicach we wtorki i czwartki pracuje na dwie zmiany: I od godz. 7.00 do 15.00  i  II od 12.00 do 20.00. Pozostałe dni od 7.00 do 15.00. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Będzie nowa inwestycja

Gmina Krapkowice konsekwentnie zapełnia tereny inwestycyjne! W środę 19 października w obecności burmistrza Andrzeja Kasiury podpisana została umowa sprzedaży inwestorowi aż 22 hektarów w strefie ekonomicznej w Rogowie Opolskim. Spółka SELT z Opola, renomowany producent systemów przeciwsłonecznych, kończy powoli budowę pierwszej części nowego zakładu na terenie naszej gminy. Imponujący obiekt niebawem zostanie oddany do użytku. Teraz, dzięki kilkumiesięcznemu, wspólnemu działaniu władz Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, samorządu Gminy Krapkowice i Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Prezes Tadeusz Selzer w imieniu Spółki zakupił kolejne tereny na poszerzenie działalności gospodarczej firmy. Ta, według biznesowych założeń Właściciela, w przeciągu kolejnych 2 lat, powinna dwukrotnie zwiększyć powierzchnię produkcji i zatrudnić docelowo ponad 200 osób. Trzymamy kciuki za powodzenie tej inwestycji!

Będzie nowa inwestycja.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).