• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy, informujemy, że Straż Miejska w Krapkowicach we wtorki i czwartki pracuje na dwie zmiany: I od godz. 7.00 do 15.00  i  II od 12.00 do 20.00. Pozostałe dni od 7.00 do 15.00. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Gmina Krapkowice przygotowana do dystrybucji tabletek jodku potasu

Zgodnie z zaleceniami administracji centralnej, samorządy lokalne zostały włączone do działań prewencyjnych, przygotowujących do dystrybucji tabletek z jodkiem potasu.

Na dziś nie ma zagrożenia radiacyjnego, a sytuacja jest monitorowana przez Państwową Agencję Atomistyki.

Procedura wydawania tabletek mieszkańcom zostanie uruchomiona wyłącznie w chwili wystąpienia zagrożenia radiacyjnego, po decyzji stosownych organów administracji państwowej. Do tego czasu punkty dystrybucji są nieczynne.

Więcej informacji dotyczących sposobu wydawania tabletek jodku potasu na terenie gminy Krapkowice oraz zasad ich użycia znajduje się w poniższych załącznikach.

PDFDawkowanie tabletek jodowych.pdf

PDFUlotka dołączona do opakowania. Jodek potasu 65mg.pdf

PDFBroszura informacyjna.pdf

PDFZESTAWIENIE I LOKALIZACJA PUNKTÓW WYDAWANIA TABLETEK JODOWYCH DLA LUDNOŚCI NA TERENIE GMINY KRAPKOWICE.pdf

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).