• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

NOWY DWÓR PRUDNICKI DOCENIONY

Wszystkie sołectwa gminy Krapkowice zakończyły już projekty związane z Marszałkowską Inicjatywą Sołecką. Cieszy fakt, że projekt remontu sali wiejskiej w Nowym Dworze Prudnickim został doceniony przez organizatorów konkursu i w trakcie dożynek Miejsko-Gminnych w Steblowie Wicemarszałkini Województwa Opolskiego Zuzanna Donath-Kasiur, Burmistrz Krapkowic oraz jego zastępca wręczyli nagrodę sołtysowi Kordianowi Namysło o wartości 1000 zł. Wyróżnienie zostało przyznane w ramach konkursu Fundusz Sołecki Najlepsza Inicjatywa.

Przypomnijmy, że sala w Nowym Dworze Prudnickim już od dawna wymagała odnowienia. Remont przeszedł zerwany podczas wichury dach, elewacja budynku, schody oraz balustrady. Kuchnia znajdująca się w budynku, również została na nowo wyposażona.

Zachęcamy wszystkie sołectwa do realizacji kolejnych inicjatyw, tym bardziej, iż jak zapowiedział Marszałek Andrzej Buła, projekt MIS dalej będzie kontynuowany. Do dyspozycji będzie nie 5, a 7 tys. zł.

IMG_1772.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).