• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy, informujemy, że Straż Miejska w Krapkowicach we wtorki i czwartki pracuje na dwie zmiany: I od godz. 7.00 do 15.00  i  II od 12.00 do 20.00. Pozostałe dni od 7.00 do 15.00. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Forum Opolskiego Biznesu

Zapraszamy do lektury Forum Opolskiego Biznesu, miesięcznika przedsiębiorców województwa opolskiego zrzeszonych w Opolskiej Izbie Gospodarczej. Gazeta publikowana jest na https://oig.opole.pl/media/forum-opolskiego-biznesu/. Dodatkowo trzy razy w roku wydawana jest w wersji papierowej z okazji gali Laurów Umiejętności i Kompetencji, gali Opolskiej Nagrody Jakości oraz w wersji świątecznej.

Autorzy artykułów piszą o najważniejszych dla przedsiębiorców sprawach prawnych. Na podstawie opracowań eksperckich Krajowej Izby Gospdodarczej przedstawiają zestawienia miesięczne i roczne omawiające sytuację gospodarczą w województwie opolskim również na tle kraju. 

Forum Opolskiego Biznesu.png

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).