• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Pole golfowe zaprasza

28 sierpnia Karolinka Golf Park wraz z Fundacją Pomoc zaprasza na dzień otwarty na polu golfowym. Wydarzeniu towarzyszyć będzie pełen atrakcji piknik rodzinny. Będzie to dzień, w którym każdy może sprawdzić, czy golf to sport dla niego. Zaproszenie jest otwarte dla wszystkich, którzy chcieliby spędzić niedzielne popołudnie na polu golfowym.

Wydarzenie odbywa się pod hasłem Promocja zdrowego stylu życia dla każdego  - dzień otwarty na polu golfowym. Partnerem spotkania jest Fundacja Pomoc.

W ramach dnia otwartego w godzinach od 11 do 16 odbędzie się piknik rodzinny, na którym poznają Państwo tajniki golfa, nauczą się podstawowych uderzeń, dowiecie się o historii i etykiecie tego sportu. Nie zabraknie też dodatkowych atrakcji dla dzieci: małpiego gaju i minigolfa.

Dzień otwarty odbywa się w ramach obchodów 20-lecia Opolskiego Klubu Golfowego Akademia Golfa. Patronat nad obchodami objęli Marszałek Województwa Opolskiego, Burmistrz Krapkowic i Burmistrz Gogolina.

Serdecznie zapraszamy 28 sierpnia w godzinach  11: 00 – 16:00 na pole golfowe Karolinka Golf Park (Kamień Śląski, ul. Lotnicza 4). 

Karolinka_ProAm21_01203.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).