• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kiermasz Sztuki Amatorskiej

Tym razem zapraszamy miłośników sztuki do Steblowa. Kiermasz Sztuki Amatorskiej odbędzie się w czasie tegorocznego święta plonów czyli Miejsko – Gminnych Dożynek, które zaplanowane są na 3 – 4 września. I właśnie drugiego dnia wspólnego świętowania, od godz. 14:00 zapraszamy do stoisk, na których będzie można znaleźć rękodzieła artystów wielu dziedzin. Obrazy, fotografie, ceramika, rzeźby i wiele innych arcydzieł jakie będzie można znaleźć.

Chętnych do zaprezentowania swoich prac prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres email lub pocztą Urząd Miasta i Gminy w Krapkowicach, ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice

Zgłoszenia przyjmujemy do 1 września.

PDFZgłoszenie Kiermasz Sztuki Amatorskiej Steblów.pdf (145,02KB)

PDFRegulamin Kiermaszu Sztuki Amatorskiej Steblów.pdf (104,86KB)

Kiermasz Sztuki amatorskiej.jpeg

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).