• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dodatek węglowy

Drodzy mieszkańcy, wnioski o DODATEK WĘGLOWY są przyjmowane w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach oraz w Ośrodku Pomocy Społecznej: 

✅ Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach, budynek I, piętro I, sala konferencyjna,

✅ Ośrodku Pomocy Społecznej, piętro III, pokój nr 9.

Choć przepisy nowego rozporządzenia w sprawie wzoru wniosku weszły w życie dziś, to do ich przyjmowania musimy się przygotować. Mając na uwadze Państwa czas oraz w trosce o rzetelne i merytoryczne udzielanie informacji, pracownicy w pierwszej kolejności przejdą szkolenie z prawidłowego wypełniania wniosków.

Prosimy, by osoby składające wnioski miały ze sobą numery PESEL osób wchodzących w skład gospodarstwa domowego oraz numer konta, na które przelany zostanie dodatek w wysokości 3 tys. zł.

PDFWzór wniosku o dodatek węglowy.pdf (815,57KB)

Dodaj nagłówek (9).png

Dodaj nagłówek (14).png

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).